Usługi dodatkowe

System ratalny

Po co wydawać gotówkę kiedy można wszystko kupić na raty? Poznaj szczegóły naszego systemu ratalnego.

Transport i dostawa

Przy każdym zamówieniu istnieje możliwość dowozu. Kliknij, by poznać szczegóły transportu mebli Pinokio.

Profesjonalne doradztwo

Zarejestruj się już dziś, oddzwonimy w celu przedstawienia oferty!

Nasze realizacje

Aktualne promocje

Rabaty na stoły, krzesła i stoliki

1 sierpnia – 31 października Teraz wybrane modele stołów, krzeseł, ław i stolików okolicznościowych możesz nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 20%.

Read More

Kup materac, a stelaż otrzymasz GRATIS

15 czerwca – 30 września Teraz kupując materac z kolekcji Mimas oraz Magnus, 7-strefowy stelaż Ergo Plus otrzymasz w prezencie. Skorzystaj z okazji i wybierz swój zestaw.

Read More

Rabat 10% na wybrane meble i dodatki oraz 20 rat 0%

9 września – 21 września Skorzystaj z okazji! Teraz wybrane meble i dodatki z 10% rabatem oraz cały asortyment w 20 ratach 0%. Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych.

Read More

Meble Pinokio: O nas.

Specjalność przedsiębiorstwa „Sklep Meblowy Pinokio” to dystrybuowanie wyrobów meblowych cechujących się najwyższą klasą, jak również interesującym designem. Zestawy mebli sprzedawane przez przedsiębiorstwo są wyprodukowane z jakościowych materiałów i dostępne w rozsądnych cenach. Szeroka kolekcja rozwiązań, a także fachowa obsługa podczas zakupu to także ważne zalety przedsiębiorstwa. Dokładnymi współrzędnymi, pod którymi mieści się siedziba firmy są:

Read More

Zostań zawsze na bieżąco! Polub nasz profil na Facebooku