Czy nie znudziło Ci się już ciągłe wysyłanie ulotek do całego miasta bez żadnego odzewu?
Spójrz na to ze strony klienta – Co tydzień wyciąga ze swojej skrzynki tony ulotek i wszystkie wyrzuca do śmieci zdenerwowany, że musi to w ogóle robić.

Nadszedł czas na niestandardowy sposób działania!
Event naprzeciwko Twojego biznesu to jest coś! Zwiększysz dzięki niemu świadomość swojej marki w skali nawet całego miasta.
Nie chodzi o to, aby ściągnąć jednorazowego klienta – chodzi o to, aby zakodować ludziom w głowach, że jeśli będą potrzebowali Twojego produktu – trafią właśnie do Ciebie.

Wyobraź sobie taki scenariusz:
Przyjmijmy, że zajmujesz się prowadzeniem punktu z telefonami komórkowymi.
Dostajemy od Ciebie zlecenie eventu reklamowego.

-Wysyłamy hostessy z ulotkami do miasta.
-Na ulotkach drukujemy napis

„każda ulotka w dniu dzisiejszym bierze udział w losowaniu nagrody głównej – ZAPRASZAMY NA POKŁAD NASZEGO TELEFONICZNEGO ODRZUTOWCA”


-Przed wejściem do Twojego lokalu stoi człowiek przebrany za techniczną obsługę samolotu i czerwonymi sygnalizatorami kieruje wszystkich klientów chcących wziąć udział w losowaniu nagrody do Twojego lokalu.

-Po wejściu do lokalu przed biurkiem siedzi Pilot samolotu, który zbiera od każdej osoby numer telefonu wraz ze zgodą na późniejszy kontakt w celu przedstawienia oferty, oraz oczywiście ulotkę która weźmie udział w losowaniu nagrody o godzinie 17, która stoi obok niego (rower?) Oczywiście każdy, kto brał udział w losowaniu nagrody musi być przed lokalem o 17.

W tle ciągle leci muzyka na zmianę z reklamą Twojego punktu nagraną przez profesjonalnego lektora, animatorzy malują dzieciom buzie, oraz skręcają balony, na ścianie z projektora leci bajka.

-O godzinie 17 przed lokalem masz istne szaleństwo 300 osób czeka na wyniki losowania.  Jest super atmosfera – każdy do ciebie przyjdzie po Twój produkt. 🙂

Pomysłów mamy dużo więcej!

Niezależnie od tego z jakiego rodzaju eventem mamy do czynienia podchodzimy do zlecenia z zapałem i zaangażowaniem. Bierzemy czynny udział w procesie organizacji każdego z eventów już na etapie tworzenia i rodzenia się pomysłów. Za główny cel stawiamy sobie wzorową organizację i realizację oczekiwań klientów. Staramy się, by rezultatem nadrzędnym organizowanych przez nas eventów było osiągnięcie zakładanych pierwotnie przez naszego klienta celów strategicznych związanych z danym wydarzeniem